Vac-U-Lock brings you two 6" phallic attachments to double your pleasure! Our Double Penetrator is available in vibrating and non-vibrating. When one just won't do, the Double Penetrator is just right for you! Proudly Made in America. White.
• 6 Inches Of Vaginal And Anal Pleasure
• Use With Any Vac-U-Lock™ Set Or Accessory
• Body-Safe
• Proudly Made In America
| Color | Beige |
|---|---|
| Volume | 20 ml |
| Material | PVC |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 3.8 cm |
| Length | 15 cm |
| Manufacturer | Doc Johnson |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Funktioner | Dubbel penetration |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Item ID | SC2204-1 |
| EANCode | 782421153809 |
The product has been added to your cart