Product Type (Gender Affirming & Prosthetics)
Color
Material
Water resistant
Vibrations
Depth
Diameter (Sex Toys)
Length
Manufacturer
Stil & Könskodning
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Length | 18 cm |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Penis Prosthetics |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige |
|---|---|
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Depth | 16 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4.3 cm |
| Length | 23 cm |
| Manufacturer | You2Toys |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Penis Prosthetics |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
![]()
info@vuxenkul.se
Tel. +46650-757 59
Our sex shops in Gothenburg!
Vuxenkul Deluxe
Backa Bergögata 4
422 46 Hisings Backa
Färgfabriksgatan 3
417 05 Göteborg
Backa Bergögata 2
422 46 Hisings Backa
The product has been added to your cart

