| Color | Purple |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | No |
| Vibrations | Yes |
| Diameter - Cock Ring | 3.2 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 2.5 cm |
| Length | 17 cm |
| Battery type | AAA |
| Manufacturer | You2Toys |
| Product type (Sex Toys) | Penis Rings & Scrotum Rings |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos |
| Funktioner | Dubbel penetration |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Item ID | OR0717-1 |
| EANCode | 4024144590001 |
The product has been added to your cart