| Color | Pink |
|---|---|
| Volume | 5 ml |
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 3.8 cm |
| Length | 16 cm |
| Manufacturer | Smile |
| Product type (Sex Toys) | Strap-on med dildo |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Item ID | OR0680-1 |
| EANCode | 4024144505166 |
The product has been added to your cart