| Color | Black |
|---|---|
| Volume | 30 ml |
| Material | ABS |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 2 cm |
| Length | 8 cm |
| Battery type | AAA |
| Manufacturer | Rocks-Off |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Plugs, Prostatastimulatorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Item ID | SC0766-1 |
| EANCode | 811041011395 |
The product has been added to your cart