| Color | Black |
|---|---|
| Volume | 15 ml |
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm |
| Length | 12 cm |
| Battery type | Rechargeable |
| Manufacturer | Anal Fantasy |
| Product type (Sex Toys) | Penis Rings & Scrotum Rings |
| Product Type (Anal Toys) | Prostatastimulatorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata |
| Item ID | SC2320-1 |
| EANCode | 603912751680 |
The product has been added to your cart