| Color | Multicolored |
|---|---|
| Volume | 25 ml |
| Material | Silikon |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 3.5 cm |
| Length | 18 cm |
| Manufacturer | NS Novelties |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Item ID | SC2356-1 |
| EANCode | 657447099090 |
The product has been added to your cart