| Color | Black |
|---|---|
| Volume | 30 ml |
| Material | Silikon |
| Diameter (Sex Toys) | 6 cm |
| Length | 8 cm |
| Manufacturer | Calexotics |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Plugs |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata |
| Item ID | SC1475-1 |
| EANCode | 716770087324 |
The product has been added to your cart