| Color | Transparent |
|---|---|
| Volume | 7 ml |
| Material | TPR |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 9 cm |
| Length | 24 cm |
| Battery type | AA |
| Manufacturer | Pipedream Extreme |
| Product type (Sex Toys) | Pocket Pussy, Masturbation Machines |
| Funktioner | Roterande |
| Stimuleringsområde | Penis & Pung |
| Item ID | SC0237-1 |
| EANCode | 603912336207 |
The product has been added to your cart