| Color | Beige |
|---|---|
| Volume | 7 ml |
| Material | TPR |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 24 cm |
| Manufacturer | Nature Skin |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos |
| Funktioner | Sugpropp |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Item ID | OR0240-1 |
| EANCode | 4024144509898 |
The product has been added to your cart