| Color | Beige |
|---|---|
| Volume | 25 ml |
| Material | PVC |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm |
| Length | 18 cm |
| Battery type | AA |
| Manufacturer | King Cock |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Item ID | DU0344-1 |
| EANCode | 603912743821 |
The product has been added to your cart