| Color | Beige |
|---|---|
| Volume | 25 ml |
| Material | PVC |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm |
| Length | 18 cm |
| Battery type | AA |
| Manufacturer | Toy Joy |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos |
| Funktioner | Sugpropp, Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Item ID | SC2264-1 |
| EANCode | 8713221486486 |
The product has been added to your cart