Detta är strap-on-string med tre olika dildos att sätta fast. Settet innehåller en neturtrogen dildo som är 18 cm, diameter 2,9 cm till 4 cm, en smal anal dildo som är 17 cm, diameter 1,9 cm till 2,9 cm och en anatomisk perfekt böjd G-punkts dildo som är 17 cm, diameter 2,7 cm till 4,2 cm. Öppen strap-on string, som justeras med spännen så att den sitter perfekt. Passar storlekarna S-XL. Settet är gjort i TPE och polyamid.
Detta är strap-on-string med tre olika dildos att sätta fast. Settet innehåller en neturtrogen dildo som är 18 cm, diameter 2,9 cm till 4 cm, en smal anal dildo som är 17 cm, diameter 1,9 cm till 2,9 cm och en anatomisk perfekt böjd G-punkts dildo som är 17 cm, diameter 2,7 cm till 4,2 cm. Öppen strap-on string, som justeras med spännen så att den sitter perfekt. Passar storlekarna S-XL. Settet är gjort i TPE och polyamid.
| Color | Purple |
|---|---|
| Volume | 25 ml |
| Material | TPE |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 18 cm |
| Manufacturer | Bad Kitty |
| Product type (Sex Toys) | Toy Kits, Strap-on med dildo |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Item ID | OR0677-1 |
| EANCode | 4024144528707 |
The product has been added to your cart