| Color | Black |
|---|---|
| Volume | 20 ml |
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 2.5 cm |
| Length | 15 cm |
| Manufacturer | Anal Fantasy |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina, Penis & Pung |
| Item ID | ED0422-1 |
| EANCode | 603912332575 |
The product has been added to your cart