| Color | Black |
|---|---|
| Volume | 25 ml |
| Material | Silikon |
| Diameter (Sex Toys) | 2 cm |
| Length | 18 cm |
| Manufacturer | Toy Joy |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Beads |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata |
| Item ID | SC0880-1 |
| EANCode | 8713221479679 |
The product has been added to your cart