100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige, Light Pink |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Size | S-L |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Bröstprotser |
| Stil & Könskodning | Feminint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige, Light Pink |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Size | S-L |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Bröstprotser |
| Stil & Könskodning | Feminint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | TPR |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Manufacturer | King Cock |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos |
| Funktioner | Sugpropp, Strap-on-kompatibel |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | TPE |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 4.44 cm |
| Length | 21.6 cm |
| Control options | Manual / Hand-controlled |
| Manufacturer | Doc Johnson |
| Product type (Sex Toys) | Toy Kits |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Pink, Black |
|---|---|
| Material | TPE |
| Size | One Size |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm, 3.8 cm |
| Length | 15 cm, 18 cm, 19 cm |
| Manufacturer | Vac-U-Lock |
| Product type (Sex Toys) | Toy Kits |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina, Multifunktionell |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige, Brown |
|---|---|
| Material | ABS, TPR |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 19 cm |
| Battery type | AA |
| Manufacturer | Real Feel |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige, Brown |
|---|---|
| Material | TPE |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 4.3 cm |
| Length | 15 cm, 18.5 cm |
| Manufacturer | King Cock |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos |
| Funktioner | Sugpropp, Strap-on-kompatibel |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige |
|---|---|
| Material | TPR |
| Diameter (Sex Toys) | 3.8 cm |
| Length | 28 cm |
| Manufacturer | Pipedream Extreme |
| Product type (Sex Toys) | Dildos, Pocket Pussy, Sexdockor ♂ |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina, Penis & Pung |
The product has been added to your cart