100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige, Brown, Light brown |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm |
| Length | 12.5 cm |
| Manufacturer | Packer Gear by CalExotics |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Packers |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm |
| Length | 13 cm |
| Manufacturer | Calexotics |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Packers |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Brown, Light brown, Black, Beige |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 3.7 cm |
| Length | 13 cm |
| Manufacturer | Packer Gear by CalExotics |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Packers |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Material | Silikon |
|---|---|
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 3.7 cm |
| Length | 10 cm |
| Manufacturer | Packer Gear by CalExotics |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Packers |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Polyester, Nylon, Bomull, Spandex |
| Size | Large/Xlarge, Medium/Large, XSmall/Small |
| Manufacturer | Packer Gear by CalExotics |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Packers |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Material | Silikon |
|---|---|
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm |
| Length | 7.5 cm |
| Manufacturer | Packer Gear by CalExotics |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Packers |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige, Brown |
|---|---|
| Material | TPR |
| Water resistant | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 3.7 cm |
| Length | 14 cm |
| Manufacturer | Packer Gear by CalExotics |
| Product Type (Gender Affirming & Prosthetics) | Packers |
| Stil & Könskodning | Maskulint kodad |
The product has been added to your cart