100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige |
|---|---|
| Material | Silikon, Nylon, PU-Läder |
| Vibrations | Yes |
| Diameter - Cock Ring | 3.5 cm |
| Depth | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 20 cm |
| Control options | Wireless remote control, Manual / Hand-controlled |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product type (Sex Toys) | Vibrators, Strap-on (Ihålig) |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, Nylon |
| Vibrations | Yes |
| Diameter - Cock Ring | 3.5 cm |
| Depth | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 20 cm |
| Control options | Wireless remote control, Manual / Hand-controlled |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product type (Sex Toys) | Vibrators, Strap-on (Ihålig) |
The product has been added to your cart