100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Yellow |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 3.5 cm |
| Length | 15 cm |
| Battery type | Rechargeable |
| Manufacturer | Dusedo Moi |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Red |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 2.5 cm |
| Length | 16 cm |
| Battery type | Rechargeable |
| Manufacturer | Dusedo Moi |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Orange |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 15 cm |
| Battery type | Rechargeable |
| Manufacturer | Dusedo Moi |
| Product type (Sex Toys) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
The product has been added to your cart