100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Gray, Transparent |
|---|---|
| Volume | 22 ml |
| Material | TPE, ABS |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | No |
| Diameter (Sex Toys) | 2 cm |
| Length | 10.25 cm |
| Manufacturer | Calexotics |
| Product type (BDSM) | Medical Equipment |
| Produkttyp (Glidmedel) | Glidmedelsspruta |
| Stimuleringsområde | Multifunktionell |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Effect | Stimulating, Increased sensitivity, Warming, Tingling |
|---|---|
| Manufacturer | Pjur |
| Effekt | Pirrande, Lusthöjande, Värmande |
| Product Type (Condoms & Sex Aids) | Potency Products |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Water resistant | No |
| Vibrations | Yes |
| Depth | 17 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 5 cm |
| Length | 37 cm |
| Control options | Buttons, Wireless remote control |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos |
| Funktioner | Vibrationer, Thrusting / Stötande, Sugpropp |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige |
|---|---|
| Material | Silikon, Nylon, PU-Läder |
| Vibrations | Yes |
| Diameter - Cock Ring | 3.5 cm |
| Depth | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 20 cm |
| Control options | Manual / Hand-controlled, Wireless remote control |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product type (Sex Toys) | Strap-on (Ihålig), Vibrators |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, Nylon |
| Vibrations | Yes |
| Diameter - Cock Ring | 3.5 cm |
| Depth | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 20 cm |
| Control options | Manual / Hand-controlled, Wireless remote control |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product type (Sex Toys) | Strap-on (Ihålig), Vibrators |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Beige |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, Nylon |
| Water resistant | Yes |
| Diameter - Cock Ring | 3.5 cm |
| Depth | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 20 cm |
| Control options | Manual / Hand-controlled |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product type (Sex Toys) | Strap-on (Ihålig) |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, Nylon |
| Water resistant | Yes |
| Diameter - Cock Ring | 3.5 cm |
| Depth | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 20 cm |
| Control options | Manual / Hand-controlled |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product type (Sex Toys) | Strap-on (Ihålig) |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Nylon, Spandex |
| Size | One Size |
| Manufacturer | Leg Avenue |
| Produkttyp (Kläder) | BH, Strumpebandshållare, Set (Underkläder), Trosor, Strumpbyxor/stayups, Strumpor |
| Stil & Könskodning | Feminint kodad |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Depth | 9 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4.5 cm |
| Length | 12 cm |
| Control options | Buttons, Wireless remote control |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Plugs, Prostatastimulatorer |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Depth | 11 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 3.7 cm, 2.8 cm |
| Length | 23 cm |
| Control options | Buttons, Manual / Hand-controlled |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos, Prostatastimulatorer |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Depth | 7 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 3.5 cm, 3 cm |
| Length | 16 cm |
| Control options | Buttons, Manual / Hand-controlled |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Anal Toys) | Anal Dildos, Prostatastimulatorer |
100% diskret leverans
1-2 dagars leveranstid
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Water resistant | Yes |
| Vibrations | Yes |
| Depth | 10 cm |
| Diameter (Sex Toys) | 4 cm |
| Length | 12.5 cm |
| Control options | Buttons, Wireless remote control |
| Manufacturer | Hidden Desire |
| Product Type (Anal Toys) | Prostatastimulatorer |
The product has been added to your cart